hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
ŞEHRİM 2023 OTOBÜSÜ BU GÜN  HATAY ’da

AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim GÜLER “Şehrim 2023” Projesini basın mensuplarına anlattı.

AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından yaşam ve mekân kalitesi yüksek, kimlikli, sürdürülebilir şehirler kavramlarından yola çıkarak, tıpkı Türkiye’nin 2023 hedefleri gibi her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulmasının hedeflendiği “Şehrim 2023” projesi kapsamında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Merkez önünden yolcu edilenŞehrim 2023 otobüsünün 8. durağı Hatay olacak.

Şehrim 2023 otobüsü, 9 -11 Nisan tarihleri arasında Hatay’ın çeşitli meydanlarında Hataylılar ile bir araya gelerek şehri en iyi bilenlerin, o şehirde yaşayanların çevre, şehir ve kültür başlıklarında Hatay’a ilişkin hayal, görüş ve öneri ve taleplerini dinleyecek. Katılımcılar ayrıca www.sehrim2023.com

adresi ve mobil uygulamalar aracılığıyla şehrine özel anket ile görüşlerini paylaşabilecek.
Şehrim 2023 otobüsünün 9 Nisan Pazartesi günü ve, 10 Nisan Salı günü Vali Göbeği Meydanı’nda, 11 Nisan Çarşamba günü İskenderun İlçesi Atatürk Anıtı önünde Hataylılar ile bir araya gelmesi bekleniyor.

Konuya ilişkin değerlendirmelerini paylaşan AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Tıpkı Türkiye’nin 2023 hedefleri gibi şehirlerimiz için de 2023 hedeflerini ve vizyon planlarını belirleme hedefi doğrultusunda Şehrim 2023 projemize başladık.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın projemize büyük desteği ve otobüslerimizin gittiği şehirlerde gördüğü ilgi şehirlerimizin geleceğinin şehrin dinamiklerinin katılımıyla ortak akıl yoluyla belirlenmesi noktasında heyecanımızı daha da artırdı. Medeniyetler şehri Hatay’ın mevcut kimliğinin korunarak geliştirilmesi ve geleceğe taşınması noktasında Hatay’lıların Şehrim 2023 otobüslerimize yoğun ilgi göstereceğine, şehirlerine ilişkin fikir, öneri ve hayallerini bizimle paylaşacaklarına inanıyorum.” diye konuştu.

 Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa