hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
MENGÜLLÜOĞLU DEFNE’DE İDDİALI

Cumhuriyet Halk Partisi Defne Belediye Başkan Aday Adayı Hikmet Mengüllüoğlu’nun Defne ilçesinde yapılan kamuoyu yoklaması ve anketlerde önde olduğu gözlendi. Aday adaylığını açıkladığı ilk günden itibaren büyük destekle karşılanan Mengüllüoğlu’nun, aday olma ihtimaline kesin gözüyle bakılıyor.

Aday Adaylığını açıkladığında Defne ilçesinde ve kamuoyu tarafından olumlu destek gören Hikmet Mengüllüoğlu’nun CHP genel merkezi tarafından da yüksek oranda destekle karşılandığı ifade ediliyor. Aday olma ihtimalinin yüksek olduğu söylenen Mengüllüoğlu, seçim çalışmalarına durmadan devam ediyor.

Defne Belediyesi Başkan Aday Adayı Hikmet Mengüllüoğlu,  son olarak basınla kahvaltıda buluştu. Antakya Atatürk Parkı İçerisinde bulunan Palmiye Aile Çay Bahçesinde basınla bir araya gelen Mengüllüoğlu, gündemi değerlendirirken ön seçimden yana olduğunu bir kez daha yineledi.

 

Lüks bir restaurantta buluşmak yerine Palmiye Aile Çay Bahçesini tercih ettiğini söyleyen Defne Belediyesi Başkanlık Aday Adayı Hikmet Mengüllüoğlu, “Hedefimiz halk ile iç içe olmak, o yüzden Palmiye Aile Çay Bahçesini tercih ettik. Halk ve esnafla bir arada olmamız, onları kucaklamamız bizleri daha çok mutlu ediyor” dedi.

 

HER ADAY, BAŞKANLIK SEVİYESİNDE

 

Basınla buluşma kahvaltısında yapacağı projelere değinen Mengüllüoğlu özellikle turizm alanında Defne’yi canlandırmak için çaba göstereceğini söyledi. Toplantıda değindiği önemli noktalardan biri de aday adayları olan Hikmet Mengüllüoğlu, “Defne Belediyesi Başkanlığına aday adayı olan her arkadaşımız çok başarılı ve değerli dostlarımızdır. Ve ben inanıyorum ki hangisi başkan olsa, görevlerini başarıyla yerine getireceklerdir” dedi.

 

ADAY OLACAĞIMA İNANIYORUM

 

Gazetecilerin aday olma ihtimalini sorduğu Mengüllüoğlu, “Evet şuan aday adayıyım, genel merkezin vereceği karar çerçevesinde adaylar açıklanacak. Ama ben aday olacağımın inancındayım. Güçlü bir ekiple beraberim, iyi işler yapacağıma inanıyorum” açıklamalarında bulundu.Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa