hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
İSKENDERUN CHP de DR.ŞAHUTOĞLU ÖNE GEÇMİŞ GÖRÜNÜYOR. Haber –Ferit LİF

İSKENDERUN CHP de DR.ŞAHUTOĞLU ÖNE GEÇMİŞ GÖRÜNÜYOR.

Haber –Ferit LİF

Cumhuriyet Halk Partisi’nden İskenderun Belediye Başkan aday adaylık çalışmalarını 3,5 yıldır aralıksız sürdüren Opr. Dr. Yılmaz Şahutoğlu kamuoyunda yapılan anketlerde ve CHP heyetinin halk arasında yaptığı görüşmelerde diğer adayların önüne geçtiği ifade ediliyor. İskenderun ilçesinin temel sorunlarına yönelik olarak ortaya koyduğu bilimsel  projelerle dikkatleri üzerinde toplayan Dr.Şahutoğlu her kesimin desteğini almış bulunuyor.İskenderun CHP ilçe yönetiminin “sağdan devşirme aday istemiyoruz “ şeklindeki çıkışından sonra Dr.Yılmaz şahutoğlu iskenderunda en çok konuşulan aday konumuna geldiği ifade ediliyor. İskenderun CHP camiasında saygın isimlerden biri olan eski kurultay delegesi ve milletvekili aday adayı Ali Mutlu tarafından açıkça desteklenen Dr.Şahutoğlu’nun CHP Belediye Başkan adayı yapılması için kamuoyunun patiye yönelik talepleri her geçen gün artıyor.

Bugüne kadar yaptığı hizmet ve çalışmalarda kent halkından tam not alan Dr. Şahutoğlu, 3,5 yıldır sürdürdüğü aday adaylık mücadelesinde 45 mahalleliye birebir dolaşarak  İskenderun’u her alanda daha yukarılara taşıyacak, ekibi ve projeleriyle tüm hazırlıklarını 1Nisan 2019 tarihine göre yapmış bulunuyor.

‘İskenderun’un birleştirici gücü’ sloganıyla yola çıkan Opr. Dr. Yılmaz Şuhutoğlu, şehrin hizmetsizlik orucunu bozarak İskenderun’u marka ve huzur kenti haline getirmeyi planlıyor.

Yerel seçimlerin tarihi belirlenmeden çok önce İskenderun Belediye başkan aday adaylığı için çalışmalarına başlayan Opr. Dr. Yılmaz Şuhutoğlu ilçede tüm mahallelerde insanlarla bir araya gelerek, sevinçlerinde de, üzüntülerinde de yanlarında yer aldı. Kentin birçok kesiminde iş ihtiyacı olan insanların da istihdamına katkı sunan, mesleğe başladığı ilk günden itibaren doğru, güvenilir insancıl yaklaşımı, verdiği sağlık hizmetiyle de gönülleri fetheden Şahutoğlu gönüllerin belediye başkan adayı haline gelmiş bulunuyor.

 

 Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa