hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
HBB  BAŞKANI SAVAŞ HATAY CHP İL YÖNETMİNİ TANIMIYORMU?                                                                                                                   FERİT LİF – YAZDI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş il kongresinden sonra yaklaşık iki ay geçmiş olmasına rağmen, Henüz CHP İL Başkanı Servet Mullaoğlu ve yönetimini ziyaret ve tebrik etme gereği duymadı.Üstelik çok sayıda siyasi parti dernek ve sendika  İl Başkanı Mullaoğlu ve ekibini ziyaret ederek kutladı.

Ama Hatay CHP’ i n çakma BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı  MHP il yönetimini ziyaret etmiş ve  kutlamıştı, kendi partisinin yeni seçilen İl Başkanı ve yönetimini bırakın kutlamayı ve ziyaret etmeği  MAKAMINA BİLE KABUL ETMİYOR.Eski il Başkanı Mehmet Güzelmansur ile açılışlara ve maçlara gitmeği tercih ediyor.Kılıçdaroğlu bu olaylardan ne kadar haberdar çok merak ediyorum.

Şimdi soruyorum ,siz Türkiye’de böyle CHP li Bir Büyükşehir Belediye Başkanı gördünüz yada duydunuz mu?Sosyal medyadan Başkan Savaş’a yağdanlık yapan sözde CHP li  sahtekarlar,bu sorulara verilecek bir cevabınız varmı? Klavye başına geçip işiniz ve çıkarınız  için ,Başkan Savaş’ın Hatay CHP yi batırmasına bile utanmadan sıkılmadan alkış tutuyorsunuz . Sizin anladığınız CHP ve Atatürk sevgisi bumudur.Yazıklar olsun…. Ama bu işin farkında olmasına rağmen,bu işe göz yuman, CHP genel merkez yöneticilerine çok daha büyük yazıklar olsun..

Başkan  Savaş Ahmet kaya ,Mehmet Tuna gibi insanları makamında ağırlıyor ama İl Başkanı Servet Mullaoğlu’nu ne kutlamaya gidiyor nede makamında kabul ediyor.İŞET ÇAKMA CHP liğim DEDİĞİ ANLAYIŞIN ÇOK AÇIK GÖSTERGESİ.Birazda mezhepçilik kokan bir gösterge.

EY; LÜTFÜ SAVAŞ ŞAKŞAKÇILARI. ÇIKIN DEĞİNKİ ,FERİT LİF YALAN YAZIYOR.BİR ŞİŞE RAKI KARŞILIĞINDA YAZI YAZIYOR.BARİ BU YALANLARIN ARKASINA SIĞINARAK BİR ŞEYLER SÖYLEYİNKİ SİYASI NAMUSUNUZU KURTARIN.

Kendi değimi ile “ben çakma CHP lığım “lafını son  dört senede en az başında ki saç tanesi kadar tekrar etmiş olan Lütfü Savaş, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazandığı zaman ,Servet Mullaoğlu o zamanda Hatay CHP il Başkanı idi.BU MUDUR SİYASETTEKİ VEFA ?Lütfü Savaş şakşakçıları dikkat edin bu yaktığınız sıfır asitli yağlar ,Hatay siyaset tarihinin arşivlerine kaydediliyor.

AMA HBB BAŞKANI SAVAŞ ÖYLE NANKÖR BİR SİYASETÇİKİ BU GÜN Servet Mullaoğlu’nu tanımadığını kamuoyuna göstermeye çalışıyor.Buna karşılık Hatay CHP den yüzlerce üye başkan Savaş’a alkış tutuyor.Sözde solcu yerel gazeteler Başkan Savaş’a övgü yağdırmak için adeta yarışıyor.Yazıklar olsunnnnn.

Hatay’da FETÖ/PDY terör örgütü elemanlarına sağladığı   imkanları ve olanakları, BAŞKAN SEÇİLDİĞİ PARTİDEN ESİRGEYEN BİR SİYASETÇİYE CHP TAHAMMÜL EDİYORSA,BU  CHP, DAHA YÜZ YIL SONRA KENDİ TABANINA İKTİDAR OLAM UMUDU AŞILAYAMAZZZZZZZZZZZZ.

Hatay FETÖ’nun kaçak İMAMI Muhammet Çakır’ın kardeşini spor komplesinde sözleşmeli olarak barındıran Lütfü Savaş,Hatay FETÖ’nün ikinci imamı (şu an tutuklu) Murat Uçar’ı özel kalem müdürü ve sonrada ikinci maaş alsın diye HATSU yönetim kurulu üyesi yapan Başkan Savaş değimlidir?Başkan Savaş’a yağcılık yapan sahte CHP’liler bunlar damı yalannnnnn.Valla sizin gibi sahtekarların ve menfaatçilerin  yatacak mezarı bile olmayacak.BU GÜNLERİDE YAŞAYACAĞIZ HİÇ KİMSE MERAK ETMESİN.

Peki Hatay CHP ‘nin dört milletvekili bu süreçte ne yapıyor?Buradan açıkça söylüyorum.Bu dört milletvekili Başkan Savaş ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na yağdanlık yapmakla gün geçiriyor.Bütün amaçları  tekrar milletvekili seçilmekten başka bir dertleride yok.Devrimci kardeşim Hilmi Yarayıcı en çok kızdığım milletvekili.Lütfü Savaş Hatay CHP’yi kendi özel çiftliği haline getirirken  sesin çıkmıyorsa ,senin milletvekilliğin ne işe yarıyor çok merak ediyorum.Atanmayan Öğretmenlerin,ve sağlıkçıların sesi olan Serkan Topal, Meclis kürsüsünden Hatay için yaptığın haykırışları Birazda Hatay CHP nin temeline incir ağacı diken Başkan Savaş’ada lütfen atık bir şeyler söyleme cesaretini göster.Mevlut Dudu ve Birol Ertem zaten Başkan Savaş’a biat etmiş durumdalar.Onlara söyleyecek sözüm yok.

 

Ben İl Başkanı Servet Mullaoğlu’nun yerinde olsam  HBB Başkanı Lütfü Savaş’ı hemen disipline sevk eder ve partiden ihracını isterim.Böylece İl Başkanı Servet Mullaoğlu HATAY CHP’NİN SİYASET TARİHİNE ADINI ALTIN HARFLERLE YAZDIRMIŞ OLURDU.

Zaten CHP il yönetiminde bir haysiyet ve birazda siyasi cesaret olsa böyle bir kararı çoktan alır ve Lütfü Savaş’ı bu partiden atardı.İşte o zaman ,bu yönetim, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu CHP anlayışına ve felsefesine yakışan bir yönetim olurdu.Ama üzülerek söylüyorum ki;bunu yapacak ne cesaretleri nede anlayışları var.

İŞTE CHP BU YÜZDEN BATMAYA DEVAM EDİYOR……Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa