hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
HATUNOĞLU :ÖRGÜTTE KADIN YOKSA , BAŞARI ELDE ETMEK ZORDUR.

HATUNOĞLU :ÖRGÜTTE KADIN YOKSA , BAŞARI ELDE ETMEK ZORDUR.

CHP Antakya Belediye Başkan adayı Hikmet Hatunoğlu CHP Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.Kahvaltıya  CHP Hatay İl Başkanı Av. Halil İbrahim Özgün, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, CHP Antakya İlçe Başkanı Gökay Gökdemir ile  CHP Hatay İl ve İlçe Örgütü yöneticileri, belediye meclis üyesi aday adayları ve partililer katıldı.

 

Kahvaltı sonrasında  bir açıklama yapan Hatunoğlu”CHP Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıda partililerimizin gösterdiği teveccüh ve destek seçim çalışmalarımızın önemini arttırmaktadır. Başarıyı sağlama noktasında Gençlik Kolları ve Kadın Kolları yöneticilerinin olmazsa olmazlarımız arasında olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

CHP Hatay İl Örgütü ve Antakya İlçe Örgütü’nün tüm kademelerde görev yapan yöneticilerimizin destekleriyle önce HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ ve ardından ANTAKYA BELEDİYESİ’Nİ Allah’ın izni, milletimizin isteği ile hep birlikte KAZANACAĞIZ.

 

Biz Çalışacağız, ANTAKYA Kazanacak, HATAY Kazanacak diyerek partililerimizin gösterdiği ilgi ve teveccühlerine teşekkür ediyor, yapacağımız çalışmalarda hep birlikte mutlu sona ulaşmayı diliyor, CHP Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na gerçekleştirdiği bu anlamlı etkinlikten dolayı teşekkür ediyorum.” dediBenzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa