hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
HATAY HALKI GÜLER‘ İ BAĞRINA  BASTI

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye başkan adayı İbrahim Güler dün Antakya’da çoşkulu törenlerle karşılandı. Güler için ilk karşıla töreni çoşkulu bir kalabalık eşliğinde Topboğazın’da başladı. Topboğazında’ki  karşılama töreninde kısa bir konuşma yapan İbrahim Güler kendisini karşılıyanlara teşekkür etti . Ardından uzun bir araç konvoyuyla AK Parti Hatay milletvekilleriyle beraber Antakya kapalı spor salonuna geçen İbrahim Güler burada Kapalı spor salonunu hınca hınç dolduran çoşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. AK Parti milletvekillerinin kısa konuşmalarından sonra coşkulu kalabalığın yoğun tezahuratı eşliğinde kürsüye gelen AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye başkan adayı İbrahim Güler Hatay’ın sorunlarını çözmeye talip olduklarını belirterek daha güzel yaşanılır bir Hatay için el birliğiyle ve ortak akılla çalışacağız dedi.

     Hatay Büyükşehir makamının milletin makamı olacağını ifade eden başkan Güler AK Parti ile MHP arasında kurulan Cumhur ittifakının yerelde’de devam edeceğini belirterek ‘’ bu ittifak iyi niyetleri su istimal edilmiş İYİ parti ve CHP ‘ li kardeşlerimizin ruhunada hitap edeceğine inanıyorum’’dedi. Hatay Büyükşehir Belediyesini hiç kimseyi ötekileştirmeden ve hiçbir ayırımcılık yapmadan yöneteceklerini ifade eden Güler ‘’ biz halkın hizmetkarı olmaya geliyoruz’’ dedi.

İBRAHİM GÜLER KİMDİR?

1976 Reyhanlı Doğumlu 1997 Gazi Üniversitesi, AnkaraTicaret ve Turizm Eğitim Fakültesi 2017 Anadolu Uni. Adalet bölümü 1997-2005 Edirne, Ş.Urfa ve Hatay da öğretmenlik 2005 Güler Uls. Taş. Firma ortak ve müdürü 2012 AK PARTİ Antakya İlçe başkan yrd. 2012 IBC GÜLER Dış Tic. 2013 Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yön.Krl.Üyesi 2014 Hatay Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi 2014 Hatay RORO Yön.Krl Başkanı (Ortadoğu Süveyş’in güneyine Ülke karayolu İhracat ve Lojistiğini bağlayan tek düzenli RORO hattıdır.) 2015 AK PARTİ Milletvekilliği aday adayı 2018 AK PARTİ Hatay İl Başkanı (Hala devam etmektedir.) Arapça iyi derecede ,İngilizce orta derece, Almanca orta derece Evli 5 Çocuk Babası

 Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa