ANASAYFA HABER ARA RESMİ İLANLAR VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
İran Tehdidi03 Şubat 2016

HABER ARA


Gelişmiş Arama
İL ENCÜMEN ÜYELERİNE PLAKET

İL ENCÜMEN ÜYELERİNE PLAKET

Tarih 25 Mayıs 2011, 15:39 Editör ferit lif

Vali M.Celalettin Lekesiz, görev sürelerini başarıyla tamamlayan Encümen Üyelerine plaket verdi...

İL ENCÜMEN ÜYELERİNE PLAKET

        Vali M.Celalettin Lekesiz, görev sürelerini başarıyla tamamlayan Encümen Üyelerine plaket verdi.

        Vali Lekesiz Büyük Antakya Oteli’nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, İlimizin eğitimden sağlığa, alt yapıdan güvenliğe kadar her alanda gelişimini sağlamak için hep birlikte çalıştıklarını söyledi.

        Ülkeler arasındaki rekabetin yanı sıra artık iller arası rekabetin de ciddi boyutta önem kazandığını ifade eden Lekesiz, ‘Ülkemizin daha ileriye gitmesi için her ilin de kendi içinde rekabet etmesi büyük önem taşıyor.’dedi.

        Bir araştırmaya göre, işadamlarının en çok yatırım yapmak istediği ilin Hatay ve Gaziantep olduğunu hatırlatan Lekesiz, ‘Bir yerin yükselen yıldız olması; iş dünyasının, siyaset kurumunun, sivil toplum örgütlerinin, seçilmişlerin, atanmışların kısacası herkesin ortak çabasının sonucudur. Hatay, muhteşem bir servete sahip.  Bunun zenginliğe dönüştürülmesi lazım. Buradaki birlik ve beraberliği besleyip gelecek adına bu emaneti devraldığımız noktadan daha iyi şartlara götürmek hepimizin ortak sorumluluğudur.’şeklinde konuştu.

        Hatay’ın parlayan yıldız olmasında İl Genel Meclisi üyelerinin de katkısı olduğunu vurgulayan Lekesiz, ‘Encümen üyesi olarak halkımıza verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.’ dedi.

        İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen’in konuşmasının ardından Vali Lekesiz, Encümen üyesi olarak görev sürelerini tamamlayan İl Genel Meclisi Üyeleri Emin Dönmez, Mehmet Öztürk, Mehmet Sözer, Faruk Nesil, Gazi Mehmet Tümkaya, İlmittin Dağ ve Hasan Uzun’a plaket verdi.

 

Bu haber 880 defa okunmuştur.

| More

Güncel

İŞ DÜNYASI ANTAKYA DA BİR ARAYA GELDİ

İŞ DÜNYASI ANTAKYA DA BİR ARAYA GELDİ İŞ DÜNYASI ANTAKYA DA BİR ARAYA GELDİ

SADULLAH ERGİN YENİDEN GÜNDEMDE…

SADULLAH ERGİN YENİDEN GÜNDEMDE… SADULLAH ERGİN YENİDEN GÜNDEMDE… ŞEMSETTİN GÜNAY-yazdı

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

VİDEO ARA


Altyapı: MyDesign Haber Sistemi