hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN HATAY DA

Ak Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan 6. olağan genel kuruluna tüm Hataylıları beklediklerini ifade etti.Pazar günü saat 15 te Antakya Atatürk stadında yapılacak kongrenin tüm vatandaşlara açık olduğu belirtildi.
Parti il binasında basın toplantısı düzenleyen Ak Parti Hatay İl Başkanı Güler, hazırlıklarımızı bir miting için yapıyoruz. Antakya Stadyumunda hazırlıklarımızı ve çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. 15 İlçemizden gelen taleplerden ötürü gönül rızasıyla taşınması konusunda tüm hazırlıklarımız yapmış bulunuyoruz. Kapalı spor salonunda yapmamızın nedeni sadece kongre yapmak değil, Hatay halkının Cumhurbaşkanını görme talepleri doğrultusunda böyle bir karar aldık. ” dedi.
Güler, Malumunuz Türk ordumuz Zeytin dalı operasyonunu nefsi müdafaa ve hemen sınırımızın güney noktasında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu orada teröristlerin başına yıkmak için bir operasyon düzenlemişti. Hamd olsun orası temizlendi ve Suriye halkı orada refaha kavuşmaya başladı” dedi.
Zeytin Dalı Harekâtı sırasında, Hatay halkının roketlere aldırmadan, hiç bakmadan ve memleketini bir adım dahi terk etmeden devletinin, milletinin yanında durduğunu ifade eden İl Başkanı Güler, bu zor süreci dirayetli ve dik durarak atlatıldığını kaydetti.
Güder konuşmasının sonunda ise 1 Nisan Pazar günü Pazar günü Antakya Atatürk Stadyumunda gerçekleşecek olan 6. olağan kongremize tüm Hatay halkının beklediklerini sözlerine ekledi.
Toplantıya Ak Parti Defne İlçe Başkanı Kenan Türkmen, Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Sabahat Özgürsoy Çelik, Ak Parti Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Şaban Kurt katıldı.Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa