hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
Çukurova Diş Hekimliği Günleri” Başlıyor

 

 

Hatay Diş Hekimleri Odası Başkanı Nebil Seyfettin, 17-19 Kasım’da ‘ ÇukurovaDiş Hekimliği Günleri’nin  Hatay‘da gerçekleşeceğini bildirdi.

Seyfettin,  Antakya‘da bir otelde oda üyeleriyle birlikte düzenlediği basın toplantısında bu yıl Bilimsel Diş Hekimliği’nin 109’uncu yılını  Çukurova Diş Hekimliği Günleri ile kutladıklarını belirtti.

Bölge diş hekimleri odalarının 1998 yılından bugüne geleneksel olarak düzenlediği  Çukurova Diş Hekimliği Günleri’ni  Hatay‘da 3’üncü kez düzenleyecek olmalarının mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını ifade eden Seyfettin, şöyle devam etti:

“Odamız,  Çukurova Diş Hekimliği Günlerini 3.kez  Hatay‘da gerçekleştirmek üzere çalışmalarımızı tamamladık. Mesleğimizdeki sürekli diş hekimliği eğitiminin en önemli görevimiz olduğu bilinciyle, bu tür bölgesel etkinlikler, eski bilgilerimizi sorgulamak, yeni bilgilere ulaşmak, küllenen dostluklarımızı alevlendirmek, yeni dostluklar kurmak ve hocalarımızla tekrar birlikte olmak için önemli fırsatlardır.”

Seyfettin, emek ve büyük bir özveriyle düzenleyecekleri  Çukurova Diş Hekimliği Günleri’ne tüm meslektaşlarını beklediklerini kaydetti.Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa