hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
CHP KIRIKHAN VE HASSADA  KONGRE YAPTI

Cumhuriyet Halk Partisi Hassa İlçe Kongresi geçtiğimiz hafta sonunda yapıldı ve Haydar Ergüneş yeniden başkanlığa seçildi.
CHP’nin Hassa İlçe Kongresi, havanın da iyi olması dolayısıyla bir parkın içinde gerçekleşti. Kongre’ye; Milletvekili Birol Ertem, İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, diğer yöneticiler, bazı ilçe başkanları ile Partililer katıldı.
CHP’de Hassa İlçe Başkanlığı için Haydar Ergüneş ile Mehmet Karaca adaylıklarını koydu. Sonuçta, Haydar Ergüneş daha fazla oy almak suretiyle yeniden ilçe başkanı oldu.
Kongre’ye katılan İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, konuşmasında, “CHP Hassa İlçe Teşkilatımızın Olağan Kongresini gerçekleştirdik. Genel Başkanımızın öncülüğünde Partimizi iktidar yolunda temsil edecek olan tekrar seçilen İlçe Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diler, yerel ve genel çalışmalarında başarı dilerim” dedi. -CHP, geçtiğimiz hafta sonunda  Reyhanlı yanı sıra Kırıkhan ilçesinde de ilçe kongresini gerçekleştirdi.
CHP’de Kırıkhan İlçe Başkanı değişti. Cumartesi günü gerçekleşen Kongre ile Hüseyin Hirfanoğlu, Kırıkhan’da CHP’nin yeni İlçe Başkanı oldu.

 Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa