hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
BAŞKAN YAMAN: ”DEMOKRATİK BİR ÖN SEÇİM İSTİYORUZ”

BAŞKAN YAMAN: ”DEMOKRATİK BİR ÖN SEÇİM İSTİYORUZ”

2019 Mart yerel seçimleriyle ilgili olarak bir basın açıklaması yapan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yama, aday belirleme yönteminde Defne ilçesi için “ön seçim istiyoruz” vurgusu yaptı.

 

HALKIN TALEPLERİ DİKKATE ALINMALI!

Defne ilçesinin kurulduğu günden bu yana Defne insanının Cumhuriyet Halk Partisi etrafında kenetlendiğini ve Defnelilerin her seçimde CHP adına rekor oylara imza attığını ifade eden Başkan Yaman; “Önümüzdeki yerel seçimlerde, örgütte sağlıklı iletişim ve güvenin sağlanabilmesi, gençlerin ve kadınlarımızın siyasete aktif katılımı, kişisel beklentilerin yerine halkın taleplerinin dikkate alınması adına ilçemizde ön seçimle belirlenen adaylarla daha sağlıklı bir sonuca gidileceğine inanıyoruz.” dedi.

 

PARTİ İÇİ BARIŞIN KORUNMASINDA EN SAĞLIKLI YOL ÖN SEÇİM OLACAKTIR!

Yaman açıklamasında; “Bizler bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarda Hatay Büyükşehir Belediyesinde CHP iktidarını sağlamlaştırmak ve Büyükşehir seçimlerini yeniden kazanmak üzere hareket ettik. Bu süreçte partide tepeden gelen bir dayatmayla belirlenecek aday yeni çalkantılara neden olabileceği için parti içi barışın ve iletişimin korunmasında en sağlıklı yolun ön seçimden geçtiğini düşünüyoruz.” görüşlerine yer verdi.Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa