hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
BAŞKAN KİMYECİ VE HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’DEN ATSO BAŞKANI ÇİNÇİN’E ZİYARET

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz eşliğinde Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin’i ziyaret ettiler.

Başkan Kimyeci esnafın sıkıntılarını dinlemek, şehrin sorunları hakkında istişarelerde bulunmak amacıyla ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek, Çinçin’e ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerini iletti. Başkan Kimyeci şehir esnafının daha rahat bir ortamda çalışmalarını sağlamanın ve sıkıntılarını dinleyerek her daim çözüm odaklı olmanın gayreti içerisinde olduklarını belirtti. Esnafın en ufak ricasını her zaman emir telaki eden bir anlayışla çalıştıklarını, bu anlamda esnaf, yatırımcı sanayici ve işadamı temsilcileri ile sık sık istişareler gerçekleştirerek hizmet haritalarına yön verdiklerini belirtti.

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin açıklamasında Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini ileterek Antakya Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Ziyarette Antakya Belediyesi hizmetlerinden ve Başkan Kimyeci’nin esnafa gösterdiği destekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden HESOB Başkanı A. Kadir Teksöz, Antakya’nın yapılan bu hizmetlerle her geçen gün daha da güzelleştiğini belirtti.

BAŞKAN KİMYECİ VE HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’DEN İŞ ADAMLARINA ZİYARET

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz eşliğinde iş adamlarına ziyaretlerde bulundu.

Başkan Kimyeci ve HESOB Başkanı Teksöz, Hayzaranlar Otomotiv işletmecisi Nizar Hayzaran, Yeni Sanayi Sitesi esnafı Ünal Ticaret işletmecisi Yusuf Ünal, Ender Mobilya Aksesuarları işletmecisi Erdal Baki, Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar, Tenekecioğlu Otomotiv işletmecisi M. Suat Tenekecioğlu ve Mert Otomotiv işletmecisi Bülent Mansuroğlu’nu ziyaret ettiler.

Esnafa hayırlı işler bol kazançlar dileğinde bulunan Başkan Kimyeci, esnafın en ufak ricasını her daim emir telaki ederek hizmet ürettiklerini, Antakya Belediyesi olarak şehir esnafını kalkındırmaya yönelik hizmetlere bundan sonraki süreçte de devam edeceklerini belirtti.

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ise Başkan Kimyeci’nin her daim esnafın yanında olması ve verdiği destekle kalkınmasına destek olmasından dolayı örnek olması gerektiğini, bundan dolayı kendisine çok teşekkür ettiğini belirtti.

 

 Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa