hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
BAŞKAN KİMYECİ: AK PARTİ YEREL SEÇİMLERE KİLİTLENDİ

Kimyeci, “24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin bitmesinin hemen akabinde önümüzdeki yerel seçimlere AK Parti ailesi kilitlenmiş durumda. Hem genel hizmetler, hem de yerel hizmetlerin çok etkin ve verimli olması için, AK Parti belediyecilik hizmetlerini ülkemizin her noktasında, gerek ilçe belediyesi, gerek büyükşehir belediyesi, gerekse büyükşehir olmayan yerlerdeki il belediyeleri olmak üzere, yüzde yüz başarı elde etmek için, milletimize hizmet etmeyi kendisine amaç edindi. Bu konuda büyük bir hazırlık var, inşallah mutlak bir başarıya imza atılacak. Herkes kendine düşen görevi en güzel şekilde yapmanın gayreti içerisinde. Tabi burada esas olan halkımızın arzusu, beklentileri ve bu beklentileri yerine getirebilecek, ülkesini, devletini, bayrağını seven, teknik ve sosyal belediyecilik konusunda kendisini ortaya koyabilecek, başarı grafiği ortaya koyabilen, geçmişten geleceğe referansla bu konuda milletin teveccühlerine mazhar olabilecek bir yapı ile seçim AK Parti ailesi tarafından yapılacak” değerlendirmesini yaptı.

Antakya Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kimyeci, şu değerlendirmede bulundu: “Böylece, atandaşın hem yerelde, hem de genelde ihtiyacı olan tüm hizmetleri bir uyum içerisinde, bir koordinasyon içerisinde gerçekleştirmek mümkün olacak. Zaten Cumhurbaşkanımız milletimizin memnuniyeti ve yüzde yüz bir başarıyla ulaştırmak için çok önemli hizmetlere imza attı. Kısa vadede 2023 hedefleri içerisinde ilan edildiği üzere Dünya çapında çok önemli hizmetleri tesis etmek için yoğun bir çaba içerisindeler. İnşallah milletimizin teveccühleri ile ülkemizin başarısını ve yükselen bir yıldız olduğunu tüm dünya daha yakinen görmüş olacak.”

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve TBMM 27. dönem milletvekili seçimleri sonrasında gerçekleştirilen teşekkür ziyaretlerini de sürdüren Kimyeci, vatandaşların kendilerini gönül dolusu, kucak dolusu sevgi ve sevinçle karşıladığını, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk kez Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ile Devlet Başkanı seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın yüzde doksan oranında katılım ve yüzde elli iki oy oranı ile büyük bir demokrasi zaferi elde ettiğini, halkın bundan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti.

 Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa