hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
BAŞKAN GÜLER KONGRE SONRASINI DEĞERLENDİRDİ

Hatay AK Ak Parti Hatay il Başkanı İbrahim güler kongre sonrası değerlendirmelerde bulundu.Başkan Güler” 6.Olağan İl kongremizi Antakya Atatürk stadyumunda 1Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirdik.

Kongremize , Cumhurbaşkanımız – Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan , İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu , Milli Savunma Bakanımız Nurettin Canikli , Turizm ve Kültür Bakanımız Numan Kurtulmuş ,Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak katılım göstermiştir. Gen.bşk Yrd. Mustafa ATAŞ , Gen. Bşk. Yrd. Ö, Öznur ÇALIK , Gen. Bşk. Yrd. Hamza DAĞ , Gen. Bşk. Yrd. Mahir ÜNAL , Gen. Bşk. Yrd. İlknur İNCEGÖZ , Gen. Bşk. Yrd. Vedat DEMİRÖZ , Toki Bşk. Ergün TURAN , Kültür ve Turizm Bakan Yrd. Hüseyin Yayman
Aynı zamanda kongremize MHP Hatay milletvekili Mehmet Necmettin Ahraz oğlu ve MHP İl Başkanı Lütfi Kaşıkçı katılım göstermiştir.

Cumhurbaşkanımız, MHP İl Başkanı Sayın Lütfü KAŞIKÇIYA kendi tespihini hediye etmiştir.
Sadece stadyumda, 50.000kişinin katılım gösterdiği kongremize Türkiye de stadyum da kongre yapabilen İstanbul dan sonra ilk teşkilat olarak da haklı gururunu yaşamaktayız. Bu dönemde sadece Hatay bunu başarabildi
Bu organizasyonda emeği geçen tüm dava arkadaşlarıma teşekkürler. Kadın kolları tüm üyelerimizi tek tek arayarak hal hatır sormuş davet etmiştir.
Gençlik kolları sahanın hazırlanmasında, organizasyonun tüm kademelerinde yoğun gösterdiler.

Ana kademede, tüm ilçelerde Cumhurbaşkanını karşılamanın heyecanı ile planlı organizasyonlar yaptı.
Sayın Belediye başkanları tüm mahalleleri tek tek ziyaret ederek hem vatandaşlarımıza hizmetlerini anlatma taleplerini dinleme fırsatı yakaladı hem de organizasyona davet etti.
Gerçekleştirdiğimiz bu kongre ile şehrimizin verdiği mesaj çok net bir biçimde iletilebilmiştir.

Akparti teşkilatları olarak kendimizi Hatay a ve tüm milletimize en iyi şekilde anlatarak inşallah bundan sonra çok başarılı neticelere hep birlikte koşacağız.

Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmaları ve müjdeleriyle daha da anlam kazanan kongremiz önümüzdeki günlerin çok daha güzel geçeceğinin habercisi olmuştur.
Geçtiğimiz 15 yılda Türkiye büyürken güçlenirken Hatay ilimizde ihmal edilmedi. Hatay da bu dönemde yapılan yatırımın tutarı 24 katrilyon dur. Eğitimden sağlığa , toki konutlarından barajlara, havaalanından bölünmüş yollara kadar dev hizmetlerle Hatay ımız tanışmış oldu.

Şimdi de Amanos dağlarını tüneller , viyadükler ve köprülerle geçerek Hatay ın iki yakasını birbirine kavuşturacak olan Dörtyol Hassa Tünel projesinin çalışmalarının devam ettiğini Cumhurbaşkanımızın ağzından duymak bizleri sevindirmiştir.

Yine Hatay ımız önemli yol güzergahlarından olan İskenderun Hatay Cilvegözü Otoyol inşaatının başlayacak olması şehrimizin ulaşım ağına ve ulaşım sektörüne çok önemli bir destektir.

Esnaflarımızın Ziraat bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçlarının 2 yıl süreyle ertelenmesi ve Hassa , Kırıkhan , Kumlu, Reyhanlı ,Yayladağı , Altınözü ilçelerindeki vatandaşlarımızın ve işverenlerimizin geçtiğimiz aralık ayından önümüzdeki haziran ayına kadar olan ve olacak borçlarının gecikme cezası olmaksızın ertelenebilmesi kongremizin daha güzel günlere vesile olduğunun kanıtıdır.

Ak parti teşkilatları olarak bundan sonra en önemli hedefimiz , bu büyük birlikteliğin ve bu büyük kucaklaşmanın Gerçekleştirileceği il olan Hatay ımızın 2023 hedeflerine ulaştıracak projelere ve çalışmalara ulaştırmak olacaktır.Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa