hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
ALİ KAVAK SAMANDAĞDA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI.


Antakya Ticaret ve Sanayi Odasına Başkan Adaylığını Açıklayan Ali Kavak, Samandağ’da, Birlik beraberlik ve kardeşlik hareketi adı altında iş adamlarıyla ve şirket temsilcileri ile bir araya geldi.
İki gün önce Hikmet Çinçin’in aynı mekanda düzenlediği “DOSTLUK BULUŞMASI” Adı altındaki toplantıya katılan , Samandağ Belediyesi Başkanı Mithat Nehir, CHP Eski Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz’ın ATSO Başkan adayı Ali Kavak’ın toplantısın ada katıldılar.

Ali Kavak Samandağ’da Birlik beraberlik ve kardeşlik hareketi adı altında tertiplemiş olduğu buluşma toplantısında ,Samandağlı İş adamlarına çeşitli vaatlerde bulundu. ATSO Başkan adayı Ali Kavak ATSO Başkanı Hikmet Çinçin’in Samandağ’a Hiçbir şey yapmadığını iddia ederek” Oysa benim oda Başkanlığı yaptığım dönemde Samandağlı işadamlarını ticaret şampiyonunu yaptım dedi.

ATSO İçin beş yıldızlı oda şeklindeki TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun sözlerini de eleştiren Ali Kavak “kağıt üzerinde beş yıldızlı oda olmaz”.dedi .
ATSO Başkan adayı Kavak “Bu odanın bu gün binası bile yok. Hizmet binası adı altında yapılan yeni binanın temeline bile ciddi paralar harcandı.ATSO yeni hizmet binasının proje çiziminin neden yerel bir mimara değil de,şehir dışından bir mimara 200 Bin TL’ye çizdirildiğini söyledi. Hani siz milliyetçiydiniz yerliydiniz, milliydiniz.”şeklinde konuştu

Antalya’da düzenlenen fuarlara ATSO’nun çok ciddi masraflarla katıldığını iddia eden Ali Kavak “Fuarlar adı altında turistik geziler düzenlediniz odanın beşyüz bin nasıl heba ettiniz. Ben ATSO’yu bıraktığım dönemde ki bütçe neyse 13 yıl sonraki şuan Hikmet Çinçin ve yönetimindeki ATSO’nun bütçesi aynı ATSO hep yerinde saymış bütçe birilerinin cebinemi akmış “şeklinde iddialarda bulundu.Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa