hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
AK PATİ ADAYI ÖZEL:ŞAHLANIŞ VE YENİDEN DİRİLİŞ DÖNEMİNDEYİZ

 

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdülkadir Özel, seçim çalışmaları kapsamında Belen İlçesi Sarıseki Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlara yaptığı konuşmada Özel, eski Türkiye ve yeni Türkiye’yi anlattı.

Özel: “Artık 50+1’i alan kim çıkarsa çıksın herkes milli iradeye saygı duyacak. Ve o irade ertesi günde milletin hizmetkârı olarak yönetimi devralacak. Bizim gönlümüzde yatan aslan belli, iddiamızda belli, biz 2002’den bu yana 16 yıllık Ak Parti iktidarını bir kuruluş dönem olarak tanımlıyoruz. Şimdiki dönemi ise inşallah şahlanış ve diriliş dönemi olarak adlandırıyoruz.” dedi

 

İmtihanlardan millet olarak birlikte çıktıklarını belirten Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdülkadir Özel: “Bizler 3 Kasım’da Anadolu İhtilalı’nı gerçekleştirip eski Türkiye dönemini kapatarak üzerine sünger çekip yepyeni bir sayfa açarken muhaliflerimiz, Türkiye’nin düşmanları da hiçbir zaman boş durmadı.2002 öncesine gitmekte yarar görüyorum. Malumunuz yaşı yeten abilerimiz 2002 ve öncesini değil Türkiye’nin birçok kavşak noktasını, kilometre taşını biliyor. Üç gün önce 27 Mayıs’ın yıldönümü idi. Merhum Adnan Menderesi darbe ile devirip iki arkadaşı ile birlikte şehit edenler Adnan Menderes kaçıyor diye bir yalan uydurdular. Aynı dil aynı ruh nerde çıktı karşımıza gezi sürecinde çıktı. Üç gün daha direnirsek Recep Tayyip Erdoğan devrilecek yurt dışına kaçacak dediler. Aynı dil 17-25 Aralık’ta çıktı karşımıza Erdoğan, Malezya’ya kaçacak dediler. Aynı dil 2014’un Ocak ayında Mit Tırlarında çıktı karşımıza, Allah’ımıza hamd olsun bütün bu imtihanları milletçe, güçlü bir şekilde atlata atlata aştık.” diye konuştu.

 Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa