hit
hit
Hatay Denge Gazetesi
En Çok Tıklananlar
AK PARTİ İLBAŞKANI GÜLER GÖREVİ DEVİRALDI

AK Parti İl Başkanlığı’na atanan İbrahim Güler, “İşimiz vaktimizden çok daha fazla. Yükümüz ağır, hedefimiz kutlu ve büyüktür. Çizgimiz AK Parti’dir, Kırımızı çizgimiz ise Recep Tayyip Erdoğan‘dır. Bu çizgide duran herkes bizim başımızın tacı olacaktır.” dedi.

AK Parti Genel Merkezince il başkanı olarak atanan Güler, il binasında partililere hitaben yaptığı konuşmada, tebliğ edilen görevi iyi şekilde yerine getirmek için çalışacağını söyledi.

Kendisinden önce görev yapan tüm il başkanları ve teşkilat mensuplarına teşekkür eden Güler, şunları konuştu:

“İşimiz vaktimizden çok daha fazla. Yükümüz ağır, hedefimiz kutlu ve büyüktür. Çizgimiz AK Parti’dir. Kırımızı çizgimiz ise Recep Tayyip Erdoğan‘dır. Bu çizgide duran herkes bizim başımızın tacı olacaktır. Tek yumruk, ortak akıl ve istişare ile 5 milletvekilimizle, belediye başkanlarımızla, tüm teşkilatlarımızla Hatay’da tutmadık el, çalmadık kapı, girmedik gönül kalmayana kadar durmak, duraksamak bize haramdır. AK Parti milletin partisidir. AK Parti Türkiye’nin partisidir.”

Türkiye’nin bir küresel saldırı ile karşı karşıya olduğunu söyleyen Güler, her zamankinden daha fazla sorumluluk taşımak zorunda olduklarını gördüklerini ve bildiklerini belirtti.

AK Parti davasının milletin kendisi olduğunu söyleyen Güler, “AK Parti davasının milletin ta kendisi olduğuna 15 Temmuz gecesi tekrar şahit ve şehadet ettik. Sorumluluğumuzun en büyük kodu, 15 Temmuz bilincini diri ve dirayetli tutmaktır. FETÖ hainleri ile mücadeleden geri kalmadan devam edeceğiz ve unutmayacağız. Biz 15 Temmuz’u unutmayacağız. Ne o hainlerin yaptıklarını unutacağız ne de o hain darbeye direnen kahramanları unutacağız ve bunun hesabını her zaman yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Toplantıda daha sonra kısa birer konuşma yapan Hatay milletvekilleri Fevzi Şanverdi ve Adem Yeşildal da İbrahim Güler’in görevini layıkıyla yerine getireceğini söyleyerek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Eski AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, 2017 yılı Kasım ayında görevinden istifa etmişti.Benzer İçerikler

Yukarı Geri Ana Sayfa